GOPS Wejherowo Gmina Wejherowo
 • Przetwarzanie danych osobowych

  Przetwarzanie danych osobowych

  Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną, w której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie.
  Czytaj więcej
 • AKCJA SPOŁECZNA "ODZYSKUJ ALIMENTY"

  AKCJA SPOŁECZNA "ODZYSKUJ ALIMENTY"

  Nie należą Ci się alimenty z Funduszu? Sprawdź, co możesz zrobić...
  Czytaj więcej
 • PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  Przypominamy, że piątek jest dniem pracy wewnętrznej GOPS, w związku z czym w tym dniu klientów nie obsługujemy!
 • MEDIACJE

  MEDIACJE

  GOPS w Wejherowie oferuje pomoc w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych poprzez mediację
  Czytaj więcej
 • Program Stypendiów Pomostowych

  Program Stypendiów Pomostowych

  Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do XVI edycji Programu Stypendiów Pomostowych na rok akademicki 2017/2018 realizowanego przez FEP
  Czytaj więcej
 • TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW NA NOWY OKRES ŚWIADCZENIOWY / ZASIŁKOWY 2018/2019

  TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW NA NOWY OKRES ŚWIADCZENIOWY / ZASIŁKOWY 2018/2019

  WAŻNE! Od 1 lipca rodziny mogą złożyć ONLINE wniosek o wszystkie świadczenia dla rodzin: 1) Świadczenie wychowawcze (Program „Rodzina 500+”); 2) Zasiłek rodzinny i dodatki do zasiłku rodzinnego; 3) Specjalny zasiłek opiekuńczy; 4) Świadczenia z funduszu alimentacyjnego; 5) Świadczenie dobry start (300 zł dla ucznia). Wnioski w tradycyjnej formie (papierowej) na nowy okres świadczeniowy / zasiłkowy przyjmowane będą od 1 sierpnia
  Czytaj więcej

Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! - to projekt naszego Ośrodka dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Jednym z wielu działań akcji był koncert, który odbył się w ostatnią sobotę 19 września w Gościcinie.

27 listopada 2015r. w Bolszewie odbyła się konferencja, podczas której m.in. ogłoszono wynik konkursu Biała Wstążka 2105. Laureatem konkursu Biała Wstążka 2015 został Pan Jacek Chmielewski Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gdyni. To niezwykłe wyróżnienie jest wyrazem uznania za trud, bezinteresowność i wsparcie osób doznających przemocy w rodzinie, ale także przedstawicieli instytucji, w lepszym zrozumieniu tego problemu. Pan Jacek Chmielewski został uhonorowany tym wyróżnieniem podczas piątkowej konferencji pt. Wspieranie rodziny w kryzysie - Kampania Biała Wstążka oraz inne działania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie na rzecz rodziny. Podczas spotkania można było wysłuchać wystąpień dotyczących aktywizacji społeczno-zawodowej oraz działań dotyczących organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży w naszym ośrodku. Pan dr Maciej Dębski przedstawił wyniki badania przeprowadzonego na terenie gminy Wejherowo dotyczącego Przemocy w rodzinie w opinii uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w gminie Wejherowo. Ze swoim wykładem na temat budowania więzi pomiędzy dziećmi i rodzicami gościła u nas Pani Katarzyna Janasiewicz - Nowak. W programie znalazło się także wystąpienie Ks. dr Jana Kaczkowskiego pt. Przemoc domowa a kres życia – doświadczenia traumy pacjentów i ich rodzin w Puckim Hospicjum. Historię i cele Kampanii Biała Wstążka przedstawili uczniowie SSP w Gościcinie. 

Konferencja"Wspieranie rodziny w kryzysie – Kampania Biała Wstążka oraz inne działania GOPS w Wejherowie na rzecz rodziny Przybyłych Gości przywitała Dyrektor GOPS Ewa Zarębińska-Szczodra Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. O aktywizacji społeczno-zawodowej w ośrodku mówił Zenon Lidzbarski Wykład Pani Katarzyny Janasiewicz-Nowak Ciało + Psychika = Budowanie więzi. Jak można wyprowadzić to równanie? to temat wykładu Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. Organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży w GOPS - przedstawiała Kaja Hnatiuk Konferencja GOPS 27.11.2015r. Historię i cele Kampanii Białej Wstążki przedstawili uczniowie SSP w Gościcinie Wręczenie statuetki Białej Wstążki 2015 Panu Jackowi Chmielewskiemu Konferencja GOPS 27.11.2015r. Konferencja GOPS 27.11.2015r. Laureat Białej Wstążki 2015 Pan Jacek Chmielewski Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gdyni dr Maciej Dębski przedstawił wyniki badań dot. postrzegania zjawiska przemocy przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjum Ks. dr Jan Kaczkowski ze swoim wystąpieniem... Przemoc domowa a kres życia – doświadczenia traumy pacjentów i ich rodzin w Puckim Hospicjum Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy! Nie akceptuj przemocy - korzystaj z pomocy!