GOPS Wejherowo Gmina Wejherowo
 • PO WER

  PO WER

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie realizuje projekt pt. „Wdrożenie usprawnień organizacyjnych w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój: PRIORYTET II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji DZIAŁANIE 2.5 Skuteczna Pomoc Społeczna.
  Czytaj więcej
 • Przetwarzanie danych osobowych

  Przetwarzanie danych osobowych

  Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną, w której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie.
  Czytaj więcej
 • PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  Przypominamy, że piątek jest dniem pracy wewnętrznej GOPS, w związku z czym w tym dniu klientów nie obsługujemy!
 • 500+

  500+

« powrót  |  2019-10-21

Filia w Gościcinie - zmiana harmonogramu przyjęć klientów

Filia w Gościcinie - zmiana harmonogramu przyjęć klientów

 

 

 

 

 

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie informuje, iż w związku z realizacją projektu „Wdrożenie usprawnień organizacyjnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, do 31 stycznia 2020 roku filia Ośrodka w Gościcinie będzie nieczynna w każdy piątek.

W sprawach pilnych prosimy zgłaszać się do siedziby GOPS w Wejherowie, ul. Transportowa 1 lub o kontakt telefoniczny: 58 677 64 30