GOPS Wejherowo Gmina Wejherowo
 • PO WER

  PO WER

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie realizuje projekt pt. „Wdrożenie usprawnień organizacyjnych w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój: PRIORYTET II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji DZIAŁANIE 2.5 Skuteczna Pomoc Społeczna.
  Czytaj więcej
 • Przetwarzanie danych osobowych

  Przetwarzanie danych osobowych

  Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną, w której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie.
  Czytaj więcej
 • PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  Przypominamy, że piątek jest dniem pracy wewnętrznej GOPS, w związku z czym w tym dniu klientów nie obsługujemy!
 • 500+

  500+

« powrót  |  2019-08-20

Kolonie

Kolonie w Ośrodku Kolonijnym BRYZA za nami

W okresie od 8 do 20 sierpnia 2019r. w Ośrodku Kolonijnym BRYZA w Mrzeżynie odbyły się kolonie letnie, w któych uczestniczyło 44 dzieci w wieku od 7 do 15 roku życia. Dzieci uczestniczyły m.in w całodziennej wycieczce do Wolińskiego Parku Krajobrazowego oraz  Kołobrzegu. Korzystały również z kąpieli oraz zabawy w  Aquaparku "Laguna",  rejsie statkiem po morzy, zajęciach plastycznych, warsztatach kulinarnych czy kursie pierwszej pomocy. Kolejne kolonie już w przyszłym roku!