GOPS Wejherowo Gmina Wejherowo
 • PO WER

  PO WER

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie realizuje projekt pt. „Wdrożenie usprawnień organizacyjnych w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój: PRIORYTET II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji DZIAŁANIE 2.5 Skuteczna Pomoc Społeczna.
  Czytaj więcej
 • Przetwarzanie danych osobowych

  Przetwarzanie danych osobowych

  Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną, w której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie.
  Czytaj więcej
 • PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  PIĄTEK - klientów nie obsługujemy!

  Przypominamy, że piątek jest dniem pracy wewnętrznej GOPS, w związku z czym w tym dniu klientów nie obsługujemy!
 • 500+

  500+

« powrót  |  2019-06-11

Międzypokoleniowa wycieczka do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

Międzypokoleniowa wycieczka do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

Trzydzieści lat temu, 4 czerwca, odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory. Niespełna 3 tygodnie przed rocznicą, w dniu 18 maja 2019r., 45 mieszkańców gminy Wejherowo, uczestniczyło w międzypokoleniowej wycieczce do Eurpejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Seniorzy mogli wspomnieć wydarzenia tamtych lat, a dzieci mogły dowiedzieć się o kawałku historii upamiętniającym rewolucję Solidarności.